KUBA DŁUGOSZ WALCZY Z NOWOTWOREM OCZU

Ferie zimowe

Witamy się feriowo.
Kuba tej zimy wciąż boryka się z infekcjami. Kaszel pojawia się częściej i i trwa dłużej niż zwykle. Ciężka ta zima dla nas, nigdy Kuba tak często nie chorował. Zastanawiam się też czy to nie jest alergiczne. Pod koniec lutego mamy mieć testy skórne, testy z krwi wykazały uczulenie na wszystko w mniejszym lub większym stopniu, najwięcej na jakąś trawę nie pamiętam teraz nazwy, stąd okresowe opuchnięcia i czerwone oczy oraz ataki kichania w wakacje. Żeby tylko Kubek był zdrowy przed tymi testami.

Dziś Kuba jedzie do kolegi na 3 dni o ile nie pochoruje się w międzyczasie.
Byliśmy wczoraj u kolejnego ortopedy, prywatnie, z bolącymi stopami Kuby. Jako jedyny zlecił rtg (pozostałym wystarczało badanie dotykowe i ocena chodu), na zdjęciu widać wyraźnie wadę w ułożeniu palców. Mamy namiary na lekarza który przeprowadza badanie podoskopowe i wykonuje wkładki korygujące. Miejmy nadzieję, że wreszcie to zadziała i z czasem Kuba przestanie odczuwać ten ból.

 

Prosimy o rozliczanie 1 % na leczenie Kuby. Kuba nadal wymaga częstych i szczegółowych badań poza Zieloną Górą. No i nieuchronnie zbliża się operacja usunięcia zaćmy. Nie wiemy kiedy, lekarze nalegają przesuwać operację ile się da ale wszyscy widzą pogarszający się wzrok u Kuby.

Zwracam się do każdego kto czyta blog Kuby, jeśli nie jest to dla ciebie problemem to rozlicz jeden procent dla Kuby, te pieniądze pomagają dbać o stan jego zdrowia. I dziękuję z całego serca za każde rozliczenie lub darowiznę!